درباره ما

شرکت مهندسی بانیان اثر نوین با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای ابنیه و تاسیسات در حوزه مجتمع های تجاری ،مسکونی ، اداری دکوراسیون داخلی ، بام سبز و دیوار سبز ضمن برخورداری از پشتوانه تجارب علمی و اجرایی و با بهره گیری از مهارت متخصصین جوان و مجرب خود در طراحی و اجرای بسیاری از پروژه ها ایفای نقش می نماید.
شرکت مهندسی بانیان اثر نوین )سهامی خاص( با شماره ثبت 230898 به منظور توسعه فعالیت های مجموعه به صورت حقوقی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در عرصه فن آوری های نوین و فعالیت های عمرانی می باشد. این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصین مهندسین معمار ، عمران ، منظر ، برق و مکانیک آمادگی همکاری در حوزه ی فعالیت های عمرانی از جملع مهندسی واجرای فضای سبز ، روف گاردن ، طراحی داخلی و اجرا و سایر عملیات ساختمانی و ابنیه در مقیاس های مختلف و در سطوح مهندسی ، طراحی اجرا و نظارت مطابق با نظر کارفرمایان را خواهد داشت.

نوین گاردن

شرکت نوین پس از گذر سالها تجربه اجرایی در حوزه ابنیه و اجرای سازه های سبک وسنگین و کسب تجارب خاص در زمینه مهندسی  و طراحی معماری های نوین باتوجه به کمبود سرانه فضاهای سبز

نوین معماری

نوین در حوزه معماری در سال 1388در شهر تهران تاسیس و آغاز به فعالیت نمود و در همین راستا خدمات متنوعی در زمینه طراحی واجرای دکوراسیون داخلی و ابنیه معماری سبک وسنگین ارائه می دهد.

نوین سازه

شرکت نوین سازه از کارشناسان و متخصصان برجسته و متعهد و همچنین مدیران باسابقه روشن ، بهره جسته و هدف آن دسترسی به جایگاه برتر و تاثیر گذار در عرصه سازه های عمرانی میباشد